Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 12 czerwca 2024
Imieniny: Janina, Jan, Onufry
pochmurno
14°C

„Nasza piękna Połomia” – wyniki konkursu

Ocena 0/5

Julia Wais i Bartosz Brachmański zwyciężyli w tegorocznej edycji konkursu, w której fotografowaliśmy kapliczki i krzyże przydrożne w naszej miejscowości. 

Na konkurs wpłynęło trzydzieści zdjęć i za każde z nich bardzo dziękujemy. Decyzja kilkuosobowego jury nie była łatwa. Aby werdykt był jak najbardziej sprawiedliwy, jurorzy oceniali fotografie najpierw niezależnie od siebie, a następnie porównali i podsumowali swoje spostrzeżenia, podejmując ostateczną decyzję.

A oto wyniki konkursu:

Kategoria I: klasy I – III:

1 miejsce: Julia Wais, klasa II b

2 miejsce: Emilia Polnik, klasa I b

3 miejsce: Michał Furtak, klasa I b

 

Kategoria II: klasy IV – VIII

1 miejsce: Bartosz Brachmański, klasa VI b

2 miejsce: Aleksander Gajda, klasa VI b

3 miejsce: Magda Woryna, klasa VII

Wyróżnienia: Kacper Solich (klasa VIb), Jakub Marek (klasa IV a ), Zofia Salamon (klasa Vb).

 


Gratulujemy i serdecznie zapraszamy do udziału w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorem  konkursu była  świetlica szkolna i  był organizowany już po raz czwarty.

376847214_2762594880554419_7706082353314608772_n_(1) 

 


 

 

Galeria zdjęć

Bartosz Brachmański 1 Julia Wais kl. IIb ALEKSANDER GAJDA 1 Bartosz Sitko klasa3, b Emilia Gąsior klasa 5 a Emilia Polnik Igor Błatoń2 FRanek Piórkowski Igor Błatoń 1 Jagoda Lubszczyk 1 Jagoda Lubszczyk 2 Jakub Lala. Jakub Marek Jan Salamon Julia Wawrzyczek 2 Kacper Solich 2 Karolina Marek klasa VI a Ksawery Karkoszka 1 Magda Woryna klasa VVII Maja Jaworowska klasa 6a Michał Furrtak 2 Michał Furtak 1 Miłosz Markowski I b Oliwia Marek Oskar Błatoń Wiktora Mrokwa klasa 4a Zosia Piorkowska klasa Vb Zosia Salamon Zuzia Berger klasa VI b Zuzia Sitko klasa 7
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.