Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

„Nasza piękna Połomia” – wyniki konkursu

Ocena 0/5

Julia Wais i Bartosz Brachmański zwyciężyli w tegorocznej edycji konkursu, w której fotografowaliśmy kapliczki i krzyże przydrożne w naszej miejscowości. 

Na konkurs wpłynęło trzydzieści zdjęć i za każde z nich bardzo dziękujemy. Decyzja kilkuosobowego jury nie była łatwa. Aby werdykt był jak najbardziej sprawiedliwy, jurorzy oceniali fotografie najpierw niezależnie od siebie, a następnie porównali i podsumowali swoje spostrzeżenia, podejmując ostateczną decyzję.

A oto wyniki konkursu:

Kategoria I: klasy I – III:

1 miejsce: Julia Wais, klasa II b

2 miejsce: Emilia Polnik, klasa I b

3 miejsce: Michał Furtak, klasa I b

 

Kategoria II: klasy IV – VIII

1 miejsce: Bartosz Brachmański, klasa VI b

2 miejsce: Aleksander Gajda, klasa VI b

3 miejsce: Magda Woryna, klasa VII

Wyróżnienia: Kacper Solich (klasa VIb), Jakub Marek (klasa IV a ), Zofia Salamon (klasa Vb).

 


Gratulujemy i serdecznie zapraszamy do udziału w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorem  konkursu była  świetlica szkolna i  był organizowany już po raz czwarty.

376847214_2762594880554419_7706082353314608772_n_(1) 

 


 

 

Galeria zdjęć

Bartosz Brachmański 1 Julia Wais kl. IIb ALEKSANDER GAJDA 1 Bartosz Sitko klasa3, b Emilia Gąsior klasa 5 a Emilia Polnik Igor Błatoń2 FRanek Piórkowski Igor Błatoń 1 Jagoda Lubszczyk 1 Jagoda Lubszczyk 2 Jakub Lala. Jakub Marek Jan Salamon Julia Wawrzyczek 2 Kacper Solich 2 Karolina Marek klasa VI a Ksawery Karkoszka 1 Magda Woryna klasa VVII Maja Jaworowska klasa 6a Michał Furrtak 2 Michał Furtak 1 Miłosz Markowski I b Oliwia Marek Oskar Błatoń Wiktora Mrokwa klasa 4a Zosia Piorkowska klasa Vb Zosia Salamon Zuzia Berger klasa VI b Zuzia Sitko klasa 7
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności