Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 26 maja 2024
Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
pochmurno
12°C

Wyjątkowy Słodki Czwartek w naszej Szkole - Smakołyki, Radość i Sukces!

Ocena 0/5

Cieszymy się ogromnie, ogłaszając, że nasza szkoła 9 listopada przeżyła swoje pierwsze święto słodyczy – Słodki Czwartek, zorganizowany przez nasz niezawodny Samorząd Uczniowski. To wydarzenie było prawdziwym sukcesem, zyskując ogromne zainteresowanie i entuzjazm społeczności szkolnej.

W ramach Słodkiego Czwartku, 10 utalentowanych cukierników z naszej szkoły postanowiło podzielić się swoim smakiem, przynosząc ze sobą pyszne słodkości, które samodzielnie upiekli w swoich domach. Różnorodność i kreatywność w przygotowywanych wypiekach były nie do przecenienia, od delikatnych muffinek, po przepiękne cake pops, aż po tradycyjne rogaliki i chrupiące ciasteczka.

Samorząd Uczniowski, zawsze gotowy do aktywnego wspierania inicjatyw społeczności uczniowskiej, postanowił wprowadzić do naszej szkolnej rzeczywistości Słodki Czwartek. Na przerwach, członkowie Samorządu z uśmiechem na twarzach obsługiwali nasz sklepik szkolny, w którym można było zakupić te wyjątkowe smakołyki. Uczniowie układali się w kolejki na 3 przerwach, niecierpliwie oczekując, aby skosztować tych niezwykłych wypieków.

Atmosfera była pełna radości i entuzjazmu, a sklepik cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Niektórzy uczniowie przyznali, że ich najtrudniejszym wyborem tego dnia było zdecydowanie się na konkretny smakołyk, z uwagi na bogactwo dostępnych opcji.

Co najważniejsze, wszystkie zebrane środki z tego wydarzenia zostaną przeznaczone na wspieranie projektów i konkursów organizowanych przez Samorząd Uczniowski. Ta inicjatywa nie tylko dostarczyła nam wyjątkowych smaków, ale również pomogła w budowaniu więzi wśród uczniów oraz wspieraniu działań społeczności szkolnej.

Dziękujemy wszystkim cukiernikom za zaangażowanie i włożony trud w przygotowanie tych przepysznych smakołyków. Szczególne podziękowania kierujemy również do członków Samorządu Uczniowskiego za doskonałą organizację wydarzenia.

Słodki Czwartek z pewnością zapisze się w pamięci naszej społeczności jako wyjątkowy dzień pełen smaków, radości i wspólnego świętowania. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnych inicjatyw naszego Samorządu Uczniowskiego, które z pewnością będą równie udane!

Hania Wais – Opiekun Samorządu

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia: Słodki Czwartek

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.