Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 26 maja 2024
Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
pochmurno
13°C

Rozstrzygnięcie konkursu: "Rozpoznaj nauczyciela po zdjęciach z dzieciństwa"

Ocena 0/5

Mamy przyjemność ogłosić zwycięzcę naszego niezwykłego konkursu " Rozpoznaj nauczyciela po zdjęciach z dzieciństwa". Kacper Nowak z klasy VII triumfował w tym wyjątkowym wyzwaniu, udzielając największej liczby poprawnych odpowiedzi spośród wszystkich uczestników. Kacper okazał się prawdziwym ekspertem w rozpoznawaniu naszej kadry pedagogicznej na podstawie zdjęć z ich dzieciństwa. Z niezwykłą precyzją i spostrzegawczością odgadł 18 nauczycieli spośród 27, którzy brali udział w konkursie. 
To osiągnięcie godne uznania!

Jako główną nagrodę, Kacper otrzymał wyjątkową szansę – wspólne zdjęcie z naszą kadrą nauczycieli. To niesamowite wyróżnienie, które pozwoli mu na utrwalenie wspomnień z naszymi wyjątkowymi pedagogami. 

Jednak to nie koniec niespodzianek! W ramach konkursu wylosowaliśmy także 15 szczęśliwców spośród uczestników, którzy mieli wyjątkową szansę na pamiątkowe zdjęcie z ich ulubionymi nauczycielami. To doskonała okazja do wyrażenia swojej wdzięczności i uznania wobec tych, którzy nas inspirują i wspierają na naszej edukacyjnej drodze.

 Jesteśmy niezmiernie dumni z Kacpra i wszystkich uczestników konkursu za ich zaangażowanie i doskonałą zabawę w rozpoznawaniu nauczycieli po zdjęciach z ich dzieciństwa. Dziękujemy również naszym nauczycielom za udział w tej wspaniałej inicjatywie.

To wyjątkowe wydarzenie nie tylko pozwoliło nam lepiej poznać naszą kadrę pedagogiczną, ale także stworzyło wspaniałą atmosferę wspólnoty w naszej szkole. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i nauczycieli, którzy uczynili ten konkurs niezapomnianym przeżyciem.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zaangażowanie w życie naszej szkoły!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.