Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 16 lipca 2024
Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
deszcz
23°C

Wspaniale przedstawienie dziewcząt z klasy 7

Ocena 0/5

W poniedziałek młodsze klasy miały przyjemność oglądać niezwykłe przedstawienie pt. Przyjaciele nie z tej wysypy przygotowane przez dziewczyny z klasy 7. Zaprezentowana historia była rezultatem pracy na zajęciach Koła teatralnego. Sześć cudownych, pracowitych, kreatywnych i zdyscyplinowanych uczennic – Julia Mazurek, Julia Wawrzyczek, Kamila Gajda, Amelia Wuzik, Paulina Cofalik oraz Daria Krakowczyk -  napisało autorski scenariusz o ważnym temacie dla wszystkich ludzi - przyjaźni. Dziewczyny wcieliły się w role bohaterów z bajek Disneya. Historia opowiadała o grupie nieznajomych postaci, które spotykają się przypadkiem, przeżywają wspólne przygody i odnajdują skarb, po który płyną własnoręcznie przygotowaną łódką. Występ był prawdziwym wydarzeniem, które zachwyciło młodszych kolegów i nauczycieli. Grupa odniosła niesamowity sukces, dzięki zaangażowaniu, kreatywności i niesamowitym pokładom dobrego humoru. Po występie, dźwięk oklasków trwał bardzo długo…  w szkolnym amfiteatrze unosi się do dziś :-) 

Słowo dla dziewczyn: Julie, Amelio, Dario, Kamilo, Paulino, to była ogromna przyjemność z Wami pracować! - p. Asia

 

 

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.