Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Wspaniale przedstawienie dziewcząt z klasy 7

Ocena 0/5

W poniedziałek młodsze klasy miały przyjemność oglądać niezwykłe przedstawienie pt. Przyjaciele nie z tej wysypy przygotowane przez dziewczyny z klasy 7. Zaprezentowana historia była rezultatem pracy na zajęciach Koła teatralnego. Sześć cudownych, pracowitych, kreatywnych i zdyscyplinowanych uczennic – Julia Mazurek, Julia Wawrzyczek, Kamila Gajda, Amelia Wuzik, Paulina Cofalik oraz Daria Krakowczyk -  napisało autorski scenariusz o ważnym temacie dla wszystkich ludzi - przyjaźni. Dziewczyny wcieliły się w role bohaterów z bajek Disneya. Historia opowiadała o grupie nieznajomych postaci, które spotykają się przypadkiem, przeżywają wspólne przygody i odnajdują skarb, po który płyną własnoręcznie przygotowaną łódką. Występ był prawdziwym wydarzeniem, które zachwyciło młodszych kolegów i nauczycieli. Grupa odniosła niesamowity sukces, dzięki zaangażowaniu, kreatywności i niesamowitym pokładom dobrego humoru. Po występie, dźwięk oklasków trwał bardzo długo…  w szkolnym amfiteatrze unosi się do dziś :-) 

Słowo dla dziewczyn: Julie, Amelio, Dario, Kamilo, Paulino, to była ogromna przyjemność z Wami pracować! - p. Asia

 

 

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności