Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 21 lutego 2024
Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
pochmurno
7°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Szkolna dyskoteka – Relacja

Ocena 0/5

W minioną środę, 15 listopada, szkolne korytarze ożyły muzyką, światłami i radosnym śmiechem podczas dyskoteki szkolnej, zorganizowanej przez niezawodny samorząd uczniowski. To wydarzenie, które zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczniów i tworzy niezapomniane chwile pełne zabawy i integracji.

Zobacz film

Jednym z punktów atrakcji wieczoru był nietuzinkowy pomysł na stworzenie "ścianki do zdobienia zdjęć". To miejsce stało się swoistym centrum kreatywności, gdzie uczniowie mieli okazję ozdabiać i personalizować swoje fotografie, tworząc pamiątki, które na pewno pozostaną im w sercach na długo. 

Serdecznie podziękowania dla pana Michała Urbaniaka - ojca jednego z naszych uczniów, nie tylko za umiejętne dobranie utworów, ale także za bezinteresowną chęć stworzenia niezapomnianego wieczoru. Jego profesjonalizm i zaangażowanie z pewnością przyczyniły się do sukcesu imprezy. Warto podkreślić, że nasz Dj podjął się zadania bez jakiejkolwiek wynagrodzenia finansowego. To gest godny podziwu i dowód na to, że wartości takie jak wspólnota i dobra zabawa są w naszej szkole niezmiernie ważne. Dzięki niemu każdy uczestnik mógł w pełni cieszyć się atmosferą i energetyczną muzyką, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Organizacja imprezy przez samorząd uczniowski to kolejny przykład na to, jak silna może być współpraca wśród uczniów. Ich zaangażowanie, kreatywność i pomysłowość sprawiły, że ta dyskoteka była nie tylko wyjątkową okazją do zabawy, ale także doskonałym pretekstem do budowania więzi i wspólnego spędzania czasu. Niebagatelny fakt to także liczba uczestników imprezy - udział w niej wzięło aż 107 uczniów klas IV-VIII. 

Na koniec warto podziękować wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w tej niezwykłej imprezie. Dyskoteka pozostanie na długo w naszej pamięci jako wyjątkowy wieczór pełen muzyki, świateł i radości. Niech ta impreza będzie zachętą do kolejnych wspólnych wydarzeń, które pomogą nam zacieśniać więzi i tworzyć niezapomniane chwile w murach naszej szkoły.

 Hanna Wais

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.