Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 26 maja 2024
Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
pochmurno
12°C

Gminny Konkurs Recytatorski klas I - III

Ocena 0/5

27 kwietnia br w Szkole Podstawowej w Mszanie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski klas I - III  pod hasłem  „ To właśnie Polska”. Głównym celem konkursu było kształtowanie u uczniów postawy patriotycznej, uwrażliwienie na piękno naszego kraju, jego dorobek i dziedzictwo kulturowe, a także rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji. Do zmagań konkursowych przystąpiło 6 uczniów ze szkół gminy Mszana. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Marek, Karolina Czernek i Nadia Wolner. Wszyscy uczniowie z dużym zaangażowaniem, wrażliwością i wielkim temperamentem recytowali wybrane przez siebie wiersze, a ich zmagania oceniało jury w składzie:p. Bożena Szmid - Jarzombek, p. Ewa Wałach i p. Ewa Pukowiec. Komisja konkursowa zwracała uwagę na pamięciowe wygłaszanie wiersza, dobór utworu, dbałość o wymowę, interpretację oraz ogólny wyraz artystyczny utworu. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników jury wyłoniło następujących laureatów:

1 miejsce ex aequo: Nadia Wolner (kl. III a ZSP W Połomi) i Zuzanna Sierny (kl. III SP w Mszanie) 

2 miejsce: Karolina Czernek (kl. III b ZSP W Połomi)

3 miejsce: Antonina Marek kl. II SP w Mszanie)

Organizatorzy konkursu podziękowali uczestnikom za wspaniałą recytację i wręczyli pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci książki „Atlas Polski”. Ponadto uczennice, które zajęły pierwsze miejsca będą reprezentować naszą gminę w konkursie recytatorskim na szczeblu powiatowym, który odbędzie się w Rybniku.

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.