Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 12 czerwca 2024
Imieniny: Janina, Jan, Onufry
pochmurno
11°C

Uczniowie naszej szkoły w grze terenowej z Biblioteką w Połomi

Ocena 0/5

Z wielką radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły chętnie skorzystali z zaproszenia Gminnej Publicznej Biblioteki w Połomi i wzięli udział w ekscytującej grze terenowej. To wyjątkowe wydarzenie odbyło się niedawno, a wzięli w nim udział uczniowie klas I-VIII, podzieleni na trzy grupy wiedzy z lektur szkolnych.

Przygotowania do gry terenowej

Wszystko zaczęło się od spotkania w bibliotece, gdzie uczniowie otrzymali mapy wskazujące miejsca ukrycia kodów QR. Każda mapa była szczegółowo zaprojektowana, aby uczniowie mogli w łatwy sposób odnaleźć ukryte fragmenty lektur. Uczniowie przemierzali różne zakątki Połomi, zgodnie z wskazówkami na mapach. Każdy odnaleziony kod QR skanowali za pomocą smartfonów i odczytywali fragmenty lektur. Oprócz testów, na uczniów czekały dodatkowe, ciekawe zadania, które jeszcze bardziej uatrakcyjniały grę terenową. Były to między innymi zadania wymagające pracy zespołowej.

Edukacja przez zabawę

Gra terenowa okazała się świetnym sposobem na połączenie edukacji z zabawą. Uczniowie mieli okazję w praktyczny sposób wykorzystać swoją wiedzę z lektur szkolnych, a także rozwijać umiejętności logicznego myślenia, współpracy oraz posługiwania się nowoczesnymi technologiami.

Wydarzenie to na długo pozostanie w pamięci uczestników. Uczniowie podkreślali, że była to dla nich nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do nauki w nietypowy i interesujący sposób. Gra terenowa zorganizowana przez Gminną Publiczną Bibliotekę w Połomi okazała się strzałem w dziesiątkę, łącząc elementy rywalizacji, współpracy oraz edukacji.

Serdecznie dziękujemy Gminnej Publicznej Bibliotece w Połomi za zaproszenie i organizację tego wspaniałego wydarzenia. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli uczestniczyć w kolejnych tego typu inicjatywach, które wzbogacają nasze doświadczenia edukacyjne i przynoszą mnóstwo radości naszym uczniom.

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia, dostępnej na naszej stronie internetowej, gdzie można zobaczyć, jak uczniowie z entuzjazmem uczestniczyli w grze terenowej i cieszyli się każdą chwilą spędzoną na świeżym powietrzu, połączoną z literacką przygodą.

 Hania Wais

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.