Trwa realizacja projektu unijnego „Szkoła odpowiadająca potrzebom” – edukacja włączająca w kształceniu ogólnym uczniów
Trwa realizacja projektu unijnego „Szkoła odpowiadająca potrzebom” – edukacja włączająca w kształceniu ogólnym uczniów Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Połomi
W ramach projektu w szkole odbywają się liczne zajęcia, których celem jest wspieranie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Są to zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i zajęcia specjalistyczne z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz zajęcia rozwijające umiejętności i uzdolnienia uczniów:
● zajęcia rozwijające geograficzno - przyrodnicze "Przez zabawę do nauki",
● zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego,
● zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla klas IV - VI oraz VII – VIII,
● zajęcia rozwijające z języka polskiego „Mistrz języka”,
● zajęcia wyrównawcze z edukacji wczesnoszkolnej,
● zajęcia wyrównawcze z matematyki,
● zajęcia z logopedii,
● zajęcia rozwijające „Logicznie – matematycznie”,
● zajęcia rozwijające w edukacji wczesnoszkolnej „Robotyka od małego Smyka”,
● zajęcia rozwijające z języka angielskiego ”Angielski z pomysłem”.
Podczas zajęć uczniowie nabywają wiedzę i zdobywają nowe umiejętności korzystając z nowoczesnych metod nauczania i atrakcyjnych pomocy dydaktycznych.


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!