Projekt „Zabawa sztuką” zakończony
Zakończyliśmy w świetlicy zajęcia w ramach projektu „Zabawa sztuką”. Projekt bazował na założeniach Friedricha Froebla. Jednym z podstawowych założeń pedagogiki freblowskiej jest zabawa, a jak dodamy do tego sztukę powstanie projekt pełen inspiracji i dla nauczycieli i dla uczniów. Głównym celem Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zabawa sztuką” było propagowanie sztuki oraz rozwijanie postawy twórczej uczniów, ich kreatywności i innowacyjności. Z proponowanych zadań udało nam się zrealizować 6 działań. Za aktywny udział w projekcje nasza świetlica otrzymała certyfikat. Koordynatorkami projektu były Barbara Konsek i Urszula Wrońska.
Wszystkie zrealizowane zadania w ramach projektu można zobaczyć na świetlicowym blogu Artystyczna świetlica.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!