Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 22 kwietnia 2024
Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
pochmurno
0°C

Pierwszy Dzień Wiosny bez plecaka!

Ocena 0/5

Nasza szkoła znana jest z promowania kreatywności i innowacyjności wśród uczniów, a 21 marca, pierwszy dzień wiosny, nie był wyjątkiem. Tego dnia Samorząd Uczniowski zainicjował nietypową inicjatywę, zachęcając uczniów do przynoszenia swoich rzeczy szkolnych w czymś innym niż zwykły plecak. Rezultat? Ogromna kreatywność i entuzjazm!

Odezwa na tę propozycję była po prostu ogromna. Wielu uczniów zaskoczyło swoich kolegów i nauczycieli, prezentując różnorodne pomysły na przenoszenie swoich rzeczy. Zamiast tradycyjnych plecaków, w szkole pojawiły się kosze piknikowe, walizki podróżne, skrzynki na narzędzia, poszewki, a nawet garnki! To jednak tylko wierzchołek góry lodowej.

Niektórzy uczniowie postanowili podejść do tego zadania w naprawdę kreatywny sposób. Widzieliśmy wywrotki, taczki, wózeczki dla lalek, lodówki turystyczne, maskotki czy nawet szuflady z biurek! Każdy pomysł był wyjątkowy i cieszył się uznaniem zarówno ze strony kolegów, jak i nauczycieli.

Najciekawsze i najbardziej nietypowe pomysły zostały docenione. Dzięki zyskom ze Słodkiego Czwartku, Samorząd Szkolny przygotował nagrody dla autorów najbardziej oryginalnych pomysłów. To kolejny dowód na to, że nasza szkoła nie tylko promuje kreatywność, ale także nagradza za oryginalność i innowacyjność.

Inicjatywy takie jak ta nie tylko dodają szkolnym dniom charakteru, ale także inspirują uczniów do myślenia poza schematami i szukania nietypowych rozwiązań. Gratulujemy wszystkim uczniom za udział i kreatywność oraz dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za organizację tak fantastycznego wydarzenia!

 Hania Wais

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.