Konkurs Matematyczny dla klas II-III
Jak co roku, w kwietniu odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II i III.
Uczniowie biorący w nim udział zmierzyli się nie tylko z umiejętnością podstawowych działań matematycznych, ale przede wszystkim z łamigłówkami matematycznymi i z trudnymi zadaniami na logiczne myślenie. Spośród dziewiątki uczniów wyłoniono zwycięzcę, którym został Filip Kłapsia z klasy III A. 6 maja 2026 r. Filip reprezentował naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas II-III w Wodzisławiu Śląskim. Umiejętności matematyczne Filipa są bardzo duże, życzymy mu dalszych sukcesów w kolejnych konkursach matematycznych.
Beata Oślizło


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!