Gala Oskarów 2025/2026 - uroczyste pożegnanie absolwentów naszego przedszkola
24 czerwiec w naszym przedszkolu upłynął pod znakiem czerwonego dywanu, błysku fleszy i… dzieci. Wszystko za sprawą uroczystego zakończenia roku szkolnego 2025/2026, które odbyło się w wyjątkowej atmosferze. W tym szczególnym dniu amfiteatr szkolny zamienił się w prawdziwe hollywoodzkie studio. Dzieci, ubrane na galowo, przechodziły po czerwonym dywanie z dumą i radością. Każde z nich mogło poczuć się wyjątkowo – w końcu każdy przedszkolak był tego dnia nagrodzony. W czasie uroczystości wręczono symboliczne statuetki „Oskarów”. Wyróżnienia te były wyrazem uznania dla indywidualnych cech, talentów i osiągnięć dzieci w całym okresie przedszkolnym. Były łzy wzruszenia, śmiech i gromkie brawa. Gala Oskarów była formą zabawy, ale też pięknym podsumowaniem całego roku wspólnej pracy. Gala zakończyła się wspólnym zdjęciem i wręczeniem przez Panią Dyrektor pamiątkowych dyplomów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!