Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Od sukcesu w gminie po wielki triumf w województwie! Sukces Zuzanny Kurek w konkursie recytatorskim

Ocena 0/5

Mamy to! Z ogromną dumą i radością dzielimy się wiadomością o sukcesie, który pokazuje, że pasja, talent i wytrwałość potrafią otwierają drzwi do największych triumfów. 

Nasza wspaniała uczennica Zuzanna Kurek z klasy trzeciej zdobyła I miejsce  w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Moja Ojczyzna – zielona i piękna”.

Droga Zuzi na najwyższe podium była pełna emocji i pięknej artystycznej pracy. Wszystko zaczęło się od zwycięstwa na etapie szkolnym, a później gminnym. Na szczeblu powiatowym wywalczyła wysokie, drugie miejsce – ten świetny wynik dał jej jednak jeszcze większy wiatr w żagle. Na finale wojewódzkim  Zuzia dała z siebie absolutnie wszystko, oczarowała jury swoją dojrzałością oraz wrażliwością i została bezapelacyjną Mistrzynią Województwa!

Zuziu, pokazałeś  niesamowitą klasę, piękną dykcję i wielkie serce do poezji. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Twojego sukcesu!

Brawa, brawa i jeszcze raz brawa! Życzymy kolejnych tak pięknych, scenicznych triumfów.

                                                                                                                        Magdalena Szulik

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności