Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Eliza na podium w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim

Ocena 0/5

17 maja w Centrum Kulturalno-Sportowym ŁABĘDŹ w Gliwicach odbył się

 finał Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Ojczyzno moja".

Uczestnicy prezentowali fragmenty Pana Tadeusza. Wśród ósmoklasistów uwrażliwionych na nieprzemijające wartości: piękno, dobro, odwagę, miłość i patriotyzm, znalazła się Eliza Berger. Doskonała dykcja i jej wrażliwość poetycka zostały docenione przez komisję, składającą się z polonistów i aktorów. Połomianka zdobyła III miejsce w województwie. Gratulujemy Elizie i życzymy dalszych sukcesów na wielkich scenach.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności