Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

„Klub Młodego Fotografa” - zakończenie zajęć fotograficznych w klasie III b. #Laboratoria Przyszłości

Ocena 0/5

Przygoda z fotografowaniem dobiegła końca. Zajęcia dostarczyły nam wiele radości, inspiracji, a przede wszystkim pogłębiły wiedzę nt. profesjonalnego wykonywania zdjęć. Fotografowanie to nie tylko zdjęcia, ale proces który prowadzi do uchwycenia i pokazania tego, co kiełkuje w naszych głowach. 

Podsumowując roczną przygodę z fotografią, życzę wszystkim uczestnikom, żeby zawsze niepowtarzalnie podchodzili do tematu fotografowania. Finalnie pozwoli to uchwycić zupełnie niepowtarzalny moment w niezwykle atrakcyjny dla oka sposób. 

#Laboratoria Przyszłości

Agnieszka Kuczka

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności