Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

„Klub Młodego Fotografa” – zajęcia fotograficzne w klasie III b #Laboratoria Przyszłości

Ocena 0/5

Nasza przygoda z fotografowaniem trwa w najlepsze... Podczas zajęć uczniowie kilkakrotnie udawali się w plener, by próbować uchwycić na zdjęciach uroki zimy. Pozwoliło to uczestnikom na rozwijanie swoich umiejętności w kompozycji kadru. Dobry humor udzielił się wszystkim, co niejednokrotnie zaowocowało dobrą zabawą, która także została uwieczniona przez nowych adeptów sztuki fotografowania. Uczniowie wykonywali również zdjęcia z wykorzystaniem scenerii świątecznej w naszej szkole. Była to doskonała okazja do fotografowania siebie nawzajem, ale także do wzajemnej integracji i spędzania czasu na zajęciach o ciekawej, nowej aktywności. 

Zapraszamy do galerii zdjęć wykonanych przez uczniów klasy III b.

#Laboratoria Przyszłości 

Agnieszka Kuczka

 

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności