Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Zakończenie roku szkolnego

Ocena 0/5

W dniu 24.06.2022r. w amfiteatrze szkolnym uroczyście zakończono rok szkolny 2021/2022. Wyróżnionym uczniom klas 4-8 wręczono nagrody w postaci książek, natomiast osobom mającym same piątki, szóstki i wzorowe zachowanie nagrody Wójta Gminy Mszana. Odczytano również i gratulowano naszym finalistom i laureatom konkursów. Po otrzymaniu świadectw każdy z uczniów udał się na upragnione Wakacje. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności