Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

ZAJĘCIA PSYCHOEDUKACYJNE W KLASACH VI

Ocena 0/5

renia 

W dniach 16 i 18 października w naszej szkole odbyły się zajęcia psychoedukacyjne z zakresu radzenia sobie z trudnymi emocjami przeprowadzone przez panią Judytę Szedlak z wodzisławskiej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej. Zajęcia miały na celu pomóc uczniom rozpoznawać i nazywać przeżywane emocje i uczucia oraz umocnić integrację grupy klasowej. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas VI . 

Uczestnicy zajęć mieli możliwość wykonywania ćwiczeń ułatwiających radzenie sobie z trudnymi emocjami. Uczniowie zapoznali się również ze sposobami radzenia sobie ze złością , która tłumiona i nieodpowiednio wyrażana jest częstą przyczyna problemów społecznych i psychicznych.

Uczniowie chętnie brali udział w zajęciach i aktywnie wykonywali zadania i ćwiczenia. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności