Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

XIV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI

Ocena 0/5

Uczniowie naszej szkoły klasy V-VIII biorą udział XIV EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”.
Tegoroczny konkurs ma na celu uświadomić jakie są przyczyny wypadków na wsi, jak im zapobiegać. Podejmuje również tematyką chorób zawodowych rolników. Nawiązuje do projektu prewencyjnego Bezpieczny Rolnik, Bezpieczna Wieść ,którego celem jest zintegrowanie prowadzonych działań prewencyjnych KRUS na rzecz zmniejszenie liczby wypadków przy pracy i chorób zawodowych rolników pod jednym wspólnym hasłem i logotypem oraz zainteresowanie rolników i ich rodzin problematyką bezpieczeństwa na wsi. Poniżej prezentujemy przykładowe prace naszych uczniów. Organizatorzy konkursu Katarzyna Wodecka i Monika Kozielska.

Organizatorem konkursu jest  Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

 

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności