Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Ocena 0/5

Z okazji XII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny „Mistrz tabliczki mnożenia”, którego celem było sprawdzenie umiejętności szybkiego liczenia. Uczniowie musieli w zadanym czasie rozwiązać zestaw zadań wymagających znajomości tabliczki mnożenia. Mistrzem tabliczki mnożenia klas czwartych został Ivan Taran, klas piątych Mikołaj Klocek, klasy szóstej Antonina Jagiełło, klasy siódmej Emilia Wawrzyczek, natomiast klas ósmych Jakub Piechaczek. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Galeria zdjęć

zdjecie 1 zdjecie 2 zdjecie 3 zdjecie 4 zdjecie 5
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności