Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Wyjazd na Lekcję w kinie: „Kolorowe emocje, czyli co nam w duszy gra”

Ocena 0/5

10 października uczniowie klas pierwszych i trzecich wyjechali do żorskiego Kina na Starówce by uczestniczyć  w lekcji multimedialnej połączonej z seansem filmowym. W bardzo ciekawy sposób, bo z pokazem fragmentów znanych bajek i filmów dla dzieci, została przedstawiona tematyka istoty emocji oraz sposobów radzenia sobie z trudnymi emocjami. Uczniowie mieli okazję „wytupać” złość, „ośmieszyć” strach czy „przywołać” spokój dzięki wizualizacji. Po lekcji rozpoczął się film „Luis i obcy” – pełen humoru, bogaty w zwroty akcji, prezentujący wachlarz emocji bohaterów.

Uczniowie otrzymali również karty dzięki którym  mogą obserwować i zapisywać towarzyszące im odczucia oraz uzyskać podpowiedź jak w szybki sposób pokonać złość, wstyd czy strach.

Bilety do kina zostały sfinansowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mszanie. Dziękujemy!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności