Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Wyjazd klas I-III na spektakl muzyczny pt. „KRÓLESTWO MAŁYCH SERC”

Ocena 0/5

W dniu 5 grudnia 2025 r. uczniowie klas I-III pojechali do MOK -u w Jastrzębiu-Zdroju na spektakl muzyczny pt. „Królestwo Małych Serc” wystawiany przez Teatr Polski Kultura.

Piękne widowisko opowiada o małym królestwie, w którym zniknęła radość, a młody książę musi odnaleźć tajemniczą receptę na szczęście. Spektakl przypomniał widzom          o wartościach takich jak dobroć, przyjaźń i empatia poprzez piosenki, kolorową scenografię i dynamiczną akcję. Widowisko spodobało się wszystkim poprzez barwne kostiumy, efektowną scenografię, piosenki, a nawet taniec. Nasi uczniowie wykazali się zasadami kultury, dobrego wychowania i szacunku dla osób występujących na scenie. Jako nauczyciele byliśmy dumni z naszych dzieci. Cały spektakl przyniósł niesamowite przeżycia i na długo pozostanie w naszej pamięci.

                                                                                                                                                            Beata Oślizło

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności