Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Wyjazd kl. I–III do kina z okazji Dnia Chłopaka

Ocena 0/5

30 września uczniowie klas I–III wzięli udział w wycieczce do kina „Helios”, aby wspólnie świętować Dzień Chłopaka. Dzieci obejrzały film pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek cz. 2”, który dostarczył im wielu radosnych przeżyć.

Wspólne wyjście było okazją do integracji, kształtowania umiejętności kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych oraz do rozwijania wrażliwości emocjonalnej. Uczniowie przeżyli wiele pozytywnych emocji, a seans stał się pięknym uzupełnieniem świętowania Dnia Chłopaka.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności