Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Wycieczka klas ósmych do Oświęcimia

Ocena 0/5

31 marca uczniowie klas ósmych odwiedzili miejsce pamięci i Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Młodzież naszej szkoły dowiedziała się jak ważne znaczenie ma to miejsce dla Polski, Europy oraz całego świata. Przedstawiciele klas uczcili pamięć ofiar zapalając symboliczne znicze. Uczniowie pamiętali również o kulturze zachowania w tym szczególnym miejscu, a wiedza, którą nabyli na lekcjach historii, pozwoliła im lepiej zrozumieć symbolikę Auschwitz.

Katarzyna Krzyżok

 

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności