Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole

Ocena 0/5

8 grudnia w naszej szkole panowała wyjątkowa, świąteczna atmosfera. Tego dnia odwiedził nas Święty Mikołaj, który wraz ze swoimi pomocnikami sprawił uczniom wiele radości.

Uczniowie i przedszkolaki przywitali Mikołaja z entuzjazmem, a niektórzy przygotowali dla niego piosenki i wierszyki. Wizyta była doskonałą okazją do integracji oraz wprowadzenia wszystkich w klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi za wizytę i już teraz czekamy na kolejne takie miłe wydarzenia w naszej szkole!

 

Samorząd Uczniowski

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności