Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Walentynki w Smerfach

Ocena 0/5

Tego dnia było u nas bardzo czerwono, radośnie i miło. Walentynki okazały się idealnym dniem do realizacji jednego z przysłów z innowacji czytelniczej pt. "W książce przygoda- mądrość w przysłowiach" w której bierzemy udział. Przedszkolaki zapoznały się z przysłowiem: "Kto się czubi ten się lubi". Okazało się, że do naszej grupy to przysłowie bardzo pasuje. Dzieci wykonały również walentynkowe serduszka dla przyjaciela- kochanej i lubianej dla nich osoby.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności