Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Świąteczne rękodzieło uczniów – Konkurs na ozdobę choinkową

Ocena 0/5

Świąteczny klimat zawitał do naszej szkoły z jeszcze większą mocą dzięki wyjątkowemu konkursowi na ozdobę świąteczną do zawieszenia na choince, zorganizowanemu przez Samorząd Uczniowski. 

Pomysł zorganizowania konkursu na ozdobę świąteczną narodził się w głowach członków Samorządu Uczniowskiego, którzy pragnęli włączyć uczniów w tworzenie świątecznej atmosfery w szkole. Konkurs ten stał się doskonałą okazją do rozwinięcia wyobraźni i kreatywności.

Warto podkreślić, że wszystkie podpisane prace, które przystąpiły do konkursu, zostały nagrodzone. Dzięki środkom pozyskanym z akcji "Słodkiego Czwartku", Samorząd Uczniowski zdołał przeznaczyć fundusze w wysokości 440 zł na nagrody dla 26 uczestników. To dowód na to, że nawet niewielkie kwoty, gdy łączymy je w wspólne działania, potrafią stworzyć coś wyjątkowego.

 Nagrodzono nie tylko umiejętności techniczne, ale przede wszystkim pomysłowość i staranność wykonania. Dzieci, które wzięły udział w konkursie, otrzymały nie tylko nagrody materialne, ale także uznanie i pochwałę za swoje twórcze zaangażowanie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałe prace, a Samorządowi Uczniowskiemu gratulujemy pomysłowej inicjatywy. 

Lista zwycięzców:

1 miejsce: Zuzia Berger klasa VIb

2 miejsce: Eryk Jackowski kl. IIIa, Julia Wais klasa IIb, Weronika Rduch IIIb

3 miejsce: Hania Rojek IIa, Oliwia Marek kl. IIa

Hania Wais

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności