Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Solidarni z Ukrainą

Ocena 0/5

W ostatnich dniach rozbrzmiewa wszędzie hasło „Solidarni z Ukrainą”. Tak było też w naszej szkole. W miniony czwartek klasy I-III zorganizowały Dzień Solidarności z Ukrainą. Uczniowie i nauczyciele ubrali się w barwy niebiesko-żółte, tworząc na zdjęciach symboliczną flagę naszego sąsiada. Uczniowie z młodszych klas wykonywali prace plastyczne – flagi w kształcie serca. W ten sposób wyraziliśmy wsparcie dla narodu dotkniętego wojną.

 - To w waszą stronę kierujemy nasze serca, przyjaźń i wsparcie! Jesteśmy z Wami!

 Agnieszka Kuczka

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności