Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Pasowanie na czytelnika w bibliotece szkolnej

Ocena 0/5

W ubiegłym tygodniu uczniowie klas pierwszych zostali uroczyście pasowani na czytelników biblioteki szkolnej.

Podczas spotkania zapoznali się z zasadami wypożyczania książek, korzystania z wolnego dostępu do półek oraz z układem działów bibliotecznych. Uczyli się również, jak właściwie obchodzić się z książkami.

W ramach akcji „Październik – miesiąc bibliotek szkolnych” bibliotekarz przeczytał dzieciom opowiadanie „Noc w bibliotece”, korzystając z teatrzyku kamishibai. Na zakończenie uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz zakładki do książek, zakupione z funduszy NPRC 2.0.

#NarodowyProgramRozwojuCzytelnictwa2.0#NPRC2.0

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności