Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Odwiedziny w Pałacu Dietrichsteinów

Ocena 0/5

16 października klasa 6b pojechała na wycieczkę do Wodzisławia Śląskiego. Celem wyjazdu było zwiedzenie Muzeum Dietrichsteinów. Młodzież uczestniczyła w świetnej lekcji o wierzeniach i demonach Ślązaków  oraz aktywnie spędziła  czas w interaktywnym centrum nauki SOWA. Po części edukacyjnej odbył się jesienny spacer wodzisławskimi szlakami. Na zakończenie uczniowie wspólnie zjedli posiłek i zadowoleni wrócili do domu.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności