Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Obchody Dnia Chłopaka w klasie Ib

Ocena 0/5

Koniec września przynosi nam zawsze wyjątkowy dzień, kiedy to głównymi bohaterami stają się chłopcy. W piątek, 29 września w klasie Ib świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Koleżanki z klasy wraz z wychowawczynią złożyły chłopcom życzenia i odśpiewały tradycyjne „Sto lat”. Wręczyły też swoim kolegom upominki, które przygotowały panie z Trójki klasowej. Były również zabawy przy muzyce oraz konkursy sprawnościowe, ruchowe i degustacyjne. Wiele radości na twarzach dzieci wywołał udział w zabawie „Wycieczka do zoo”. I choć zabawa oparta była na rywalizacji, to właśnie radość i śmiech towarzyszył dzieciom. Ten dzień był również świetną okazją do zintegrowania się klasy, jako grupy. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy. 

Magdalena Szulik

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności