Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Nasza piękna Połomia

Ocena 0/5

Zakończyła się piąta edycja konkursu fotograficznego „Nasza piękna Połomia”.

Autorzy zwycięskich prac otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez Urząd Gminy w Mszanie oraz Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim. 

Jak co roku, wszystkie nadesłane prace można oglądać na wystawie w naszej szkole. 

Przypomnijmy, że w kategorii klas I - III pierwsze miejsce zdobył Krzysztof Marek  z klasy I a, drugie miejsce zajęła Nikola Boczek z klasy III a, a trzecie - Michał Furtak z klasy II b. Wyróżnienie otrzymał Antoni Fojcik, uczeń klasy II a. 

W kategorii klas IV – VIII najwyższe miejsce zajął Jakub Marek, drugie – Zuzanna Berger z klasy VII b, trzecie uzyskał Jakub Lala z klasy Va, a wyróżnienie otrzymałą Milena Chrząszcz. 

- Bardzo dziękujemy każdemu z Was za przepiękne zdjęcia i zapraszamy wszystkich znów w przyszłym roku szkolnym. Życzymy Wam udanych wakacji! - mówią organizatorki konkursu ze świetlicy szkolnej w Połomi.

 

2-(1) 

Wręczenie dyplomów i upominków na świetlicy szkolnej. 

Od lewej: Nikola Boczek, Krzyś Marek. W drugim rzędzie: Zuzia Berger, Jakub Marek i Jakub Lala. 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności