Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Młodzi ekolodzy – warsztaty ekologiczne w klasach I - III

Ocena 0/5

Bycie eko nie jest wcale takie trudne. Mogą to powiedzieć uczniowie klas młodszych naszej szkoły. 24 października odbyły się warsztaty ekologiczne zorganizowane przez firmę Eco-Glob. Celem zajęć było zdobycie wiedzy na temat prawidłowej segregacji odpadów oraz kształtowanie właściwej postawy wobec środowiska. Zajęcia były podzielone na dwa bloki tematyczne: „Domowa sortownia śmieci” oraz „Cuda z recyklingu”. Pierwsza część warsztatów miała charakter edukacyjny i polegała na projekcji filmu oraz rozmowie z uczniami na temat odpadów i konsekwencji związanych z nieprawidłowym zarządzaniem nimi. Druga część zajęć miała charakter warsztatowy. Uczniowie mieli za zadanie właściwie posegregować śmieci oraz ocenić, czy zadanie zostało poprawnie wykonane. Wykonały pomysłowe dzieła wykorzystując śmieci. Podczas zajęć uczniowie zdobyli nowe wiadomości i umiejętności, przy tym doskonale się bawili się i rozwijali swoje zainteresowania.

 

 

 

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności