Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Mikołaju, Mikołaju…

Ocena 0/5

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole i przedszkolu podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. 

 I przybył … po długim oczekiwaniu dzieci doczekały się wizyty upragnionego Mikołaja.

To był fajny, inny dzień… - Będziemy go pamiętać… - Lubię mikołajki… - to słowa dzieci, wspominających ten dzień. 
A co najważniejsze – Mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najmilsze święta w roku, czas choinki, kolędy, śniegu, żłobka…

A więc wszyscy czekamy już teraz na Święta Bożego Narodzenia.

Wesołych Świąt!!

OPIEKUN SAMORZĄDU

 

Galeria zdjęć

Zdjęcie Mikołaj
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności