Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Kolejny raz padł rekord!

Ocena 0/5

Adopcja Serca to akcja charytatywna, która już na stałe wpisała się w pejzaż działalności naszej szkoły. Od ponad 10 lat, dzięki hojności rodziców, uczniów i przedszkolaków możemy wspierać finansowo edukację - początkowo jednej, a od paru lat dwojga - uczniów z krajów Trzeciego Świata.
Nasza pierwsza podopieczna, Mengo, jest już dorosła i idzie na studia! Dzięki środkom ze zbiórek może być spokojna o przyszłość. Natomiast malutki Jado jest na razie na początku swojej edukacji i nie jest tak zdolny jak Mengo, ale tym bardziej potrzebuje naszej pomocy.
W tegorocznej zbiórce, która odbyła się w zeszłym tygodniu, padł po raz kolejny rekord - przekroczyliśmy magiczną liczbę 3000 i zysk ze zbiórki wyniósł dokładnie 3162 zł!


Serdecznie dziękujemy! 


Tekst i zdjęcie: Monika Żabicka 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności