Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

„Klub Młodego Fotografa” – zajęcia fotograficzne w klasie III a. Laboratoria Przyszłości

Ocena 0/5

Od września tego roku szkolnego w klasie III a rozpoczęły się zajęcia fotograficzne, które działają pod nazwą „Klub Młodego Fotografa”. W trakcie pierwszych zajęć uczniowie zapoznawali się z bezpiecznym korzystaniem ze sprzętu, zasadami działania aparatu i statywu, a także poznawali techniki właściwego trzymania aparatu w trakcie robienia zdjęć. W trakcie kolejnych zajęć uczniowie dowiedzieli się jak zrobić dobre zdjęcie. Robili zdjęcia kompozycyjne, seryjne i portrety. Dużo pozytywnych emocji wywołało u uczniów wykonanie zdjęć z góry i z dołu oraz zdjęć z efektem złudzenia optycznego czy efektem 3D.

Zajęcia fotograficzne z wykorzystaniem aparatu fotograficznego, to świetna zabawa, a także możliwość ekspresji i pokazania tego, co nas otacza na swój własny sposób. Dodatkowo uczniowie mają możliwość rozwijania swoich pasji i doskonalenia umiejętności fotograficznych. Uczniowie są bardzo kreatywni i zaangażowani, co skutkuje wspaniałymi efektami wspólnej pracy. Zapraszam do naszej galerii.

Magdalena Szulik

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności