Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Julia Wawrzyczek druga w regionie !

Ocena 0/5

Julia Wawrzyczek z klasy siódmej zdobyła wysokie, drugie miejsce w siódmej edycji Regionalnego Konkursu Plastycznego "Spacer po wyobraźni".

Konkurs jak co roku organizowany jest przez Liceum Sztuk Plastycznych w Wodzisławiu Śląskim i jest on na bardzo wysokim poziomie. W tym roku tematem przewodnim był cytat:

„Podziwiam, jak wiele można powiedzieć samym krajobrazem, jakich przeżyć dostarczyć. Cenię malarzy, którzy malują, żeby zwrócić na coś naszą uwagę. Zawsze silnie odczuwam ten zachwyt malarza dla miejsca, w którym się znalazł.”

 Andrzej Barański

Do konkursu z naszej szkoły wysłaliśmy trzy prace, ale to praca Julii zachwyciła komisję konkursową. Cytując uzasadnienie komisji, które pojawiło się na stronie szkoły " Praca zachwyciła komisję kreatywnością autora oraz jego umiejętnością wyrażania wyobraźni za pomocą barw i kompozycji."

Serdecznie gratulujemy Julii!

Więcej o konkursie można poczytać w linku: https://tiny.pl/dwplr

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności