Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

"Jedno jest tylko w życiu szczęście kochać i być kochanym…" - Walentynki w przedszkolu

Ocena 0/5

"Jedno jest tylko w życiu szczęście kochać i być kochanym…"

14 lutego w naszym przedszkolu panował wyjątkowy nastrój. Dzieci poznały tradycje walentynkowe, dowiedziały się jak ważne jest okazywanie uczuć przyjaźni i sympatii  do innych ludzi.  Przedszkolaki rysowały i kolorowały serduszka, wykonywały laurki  by  wręczyć je jako walentynkę swoim najbliższym. Nie zabrakło także słodkości w postaci serduszkowych lizaków, czekoladek, ciasteczek. Atmosfera była bardzo przyjazna i pełna uśmiechów. Takie dni mają na celu promowanie miłości, przyjaźni i życzliwości.

                                                                                                                                                                     Tekst: Aneta Zniszczoł

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności