Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Jak pierwszaki świętowały 'Dzień Pluszowego Misia”

Ocena 0/5

 Ten niezwykły i „bajeczny” dzień przypada 25 listopada. Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija, czego dowodem były przyniesione przez dzieci dzisiaj do klasy ulubione pluszaki. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, wprost bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy. Na dzieciczekało wiele atrakcji. Zaprezentowały swoich pupilów, była wspólna zabawa z misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, prezentację multimedialną przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów, brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne i kodowały obrazek przedstawiający misia.

Ten dzień był pełen uśmiechu, świetnej zabawy i „atrakcyjnej” nauki.

(BSJ)

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności