Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Innowacja pedagogiczna w świetlicy „Uważność – nasza siła, wielka moc”

Ocena 0/5

W październiku w świetlicy szkolnej odbywały się zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej
„Uważność -nasza siła, wielka moc”.

W zajęciach brali udział uczniowie uczęszczający do świetlicy. Głównym celem innowacji była troska o zdrowie psycho – fizyczne dzieci oraz pomoc w umiejętności uspokajania się, wyciszania oraz opanowania sztuki koncentracji. Zajęcia bazowały na różnego typu ćwiczeniach, projektach, biblioterapii, muzykoterapii, aktywnościach ruchowych- indywidualnych i grupowych. Dzieci słuchały bajek – relaksajek oraz wykonywały wiele prac plastycznych związanych z danym tematem.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności