Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

III miejsce Zuzi Kurek na Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla klas I-III

Ocena 0/5

23 maja w Pałacu Dietrichsteinów – Muzeum w Wodzisławiu Śląskim odbył się IV Powiatowy Konkurs Recytatorski. Tegorocznym hasłem przewodnim konkursu była tematyka „Pięknie żyć”. Decyzją jury konkursu zaszczytne III miejsce zdobyła Zuzanna Kurek - uczennica klasy II b, która przepięknie wyrecytowała wiersz Agnieszki Frączek „Całuski i buziaczki”. 

Serdecznie gratulujemy tak dużego sukcesu uczennicy rywalizującej z innymi reprezentantami naszego powiatu i życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim.

 Magdalena Szulik

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności