Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Dzień Pluszowego Misia w klasach 1-3

Ocena 0/5

25 listopada obchodzono w klasach 1-3 „światowy Dzień Pluszowego Misia”. W tym dniu uczniowie zabrali ze sobą do szkoły swoje ulubione pluszaki. 

Uczniowie zostali zapoznani z historią pluszowego misia oraz poznali ciekawostki dotyczące niedźwiedzi. Dzieci mogły też opowiedzieć o swoim misiu. Nie zabrakło również misiowych quizów, zabaw muzyczno – ruchowych czy plastycznych, a także wspólnych zdjęć. 

Ten dzień w szkole był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem. 

Magdalena Szulik

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności