Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Dzień Chłopaka w klasie II b

Ocena 0/5

Dzień Chłopaka minął w klasie II b radośnie i wesoło. Dziewczynki pięknie odśpiewały sto lat dla chłopców oraz wręczyły własnoręcznie wykonane laurki. Następnie odbyły się konkursy i zabawy, a wśród nich między innymi: zjadanie plasterka cytryny, zawiązywanie krawatów na szyi, ubijanie białka na sztywno, rysowanie samochodu z zawiązanymi oczami, konkurs tańca z krzesełkami oraz konkursy ruchowe i zagadki. Na koniec chłopcy otrzymali od dziewczyn medale za wykonane konkurencje. Całość uświetniły wspaniałe niespodzianki oraz słodki poczęstunek przygotowany przez mamy z Trójki klasowej. Bardzo dziękujemy za współpracę i zaangażowanie oraz czekamy na kolejne pomysły za rok.

wychowawczyni kl. II b - Beata Oślizło

 

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności