Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Dzień Chłopaka w klasach pierwszych

Ocena 0/5

Dziewczyny składają w tym szczególnym dniu najlepsze życzenia swoim kolegom z klasy. Aby uczcić ten dzień w każdej klasie przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek.

Klasa Ia uczciła Dzień Chłopca w pobliskiej cukierni, zajadając się pysznymi lodami oraz spędziła miło i aktywnie czas na skateparku. W klasie Ib nie obyło się też od pysznej przekąski - pizzy, którą koleżanki zamówiły swoim chłopcom, a także zorganizowano klasowe kino. Sala lekcyjna zmieniła charakter i zamieniła się w salę kinową.

Rodzice ze swej strony również zatroszczyli się o miłe niespodzianki, zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek.

 

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za współudział organizacji tego święta.

 

Zapraszamy do fotorelacji.

 

 

Agnieszka Kuczka

Bożena Szmid-Jarzombek

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności