Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

"Dary natury mamy - kreatywnie czas spędzamy" - zakończenie innowacji w klasie II b

Ocena 0/5

 

Dodatkowe zajęcia plastyczno-techniczne w klasie II b dobiegły końca. Był to niezwykły czas różnorodnych twórczych pomysłów. Wykorzystywaliśmy naturalne materiały do prac, które były wykonywane w klasie oraz na podwórku. Zaangażowanie i kreatywność dzieci świadczą o tym, jak bardzo lubiane są tego typu zajęcia. Niektóre pomysły z pewnością wykorzystamy na zajęciach plastyki w nowym roku szkolnym lub w czasie zabaw na wakacjach.

Zapraszamy do galerii prac dzieci.

Beata Oślizło





Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności