Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Andrzejki w naszej szkole

Ocena 0/5

W zeszły czwartek nasza szkoła zamieniła się w magiczne miejsce podczas Andrzejek, zorganizowanych przez uczniów z klas ósmych. Przygotowali oni niesamowite, tradycyjne wróżby. Od progu czuć było niezwykłą atmosferę. Ósmoklasiści wcielili się w rolę wróżbitów i czarodziejów, przygotowując stanowiska, gdzie każdy mógł zajrzeć w swoją przyszłość. Wróżby były różnorodne i pomysłowe. Zabawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczniów klas 1-8.

 

Samorząd Uczniowski

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności