Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Andrzejki w naszej szkole – relacja.

Ocena 0/5

Dnia 29 listopada atmosfera w naszej szkole nabrała wyjątkowego charakteru, gdyż Samorząd Uczniowski we współpracy z uczniami klasy VII postanowił zorganizować niezwykłe wydarzenie. Amfiteatr wypełnił się atmosferą ciekawości i radości, gdy uczniowie tajemniczo przybrani w andrzejkowe stroje zorganizowali Komnatę Andrzejowych Wróżb i Magii. To wyjątkowe miejsce było pełne barwnych elementów dekoracyjnych, a tajemnicza muzyka wprawiała wszystkich w odpowiedni nastrój.

Zobacz film

Niezależnie od wieku, każda klasa miała okazję wejść do Komnaty Andrzejowych Wróżb i przekonać się, co przyniesie im przyszłość. Uczniowie z klasy VII i VIII, pełni entuzjazmu i zaangażowania, byli „wróżbitami” gotowymi opowiedzieć o magicznych przepowiedniach związanych z przyszłością każdego z uczestników.

Uczniowie mieli możliwość posłuchania przeróżnych wróżb, od tradycyjnych po te bardziej kreatywne i humorystyczne. Andrzejki stały się okazją do wspólnej zabawy, integracji między klasami, a także do przeżycia niezapomnianej przygody.

Organizacja Andrzejek na amfiteatrze to przykład, jak tradycja może łączyć się z nowoczesnym podejściem do zabawy i wspólnej integracji. Wszystkie klasy miały okazję przenieść się do magicznego świata andrzejkowych wróżb, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować samorządowi uczniowskiemu oraz uczniom z klasy VII za zaangażowanie w organizację tego wyjątkowego wydarzenia. Wasza praca i pomysłowość sprawiły, że Andrzejki stały się niezapomnianym przeżyciem dla całej społeczności szkolnej.

 

Hanna Wais

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności