Logo ZSP w Połomii - przenosi do strony głównej

Andrzejki w klasach drugich

Ocena 0/5

Jak co roku, pod koniec listopada nadchodzi cudowna, magiczna i jedyna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów oraz wróżb. To noc andrzejkowa, która jest wspaniałą okazją do cudownej zabawy. W tym dniu nasza sala zyskała magiczny klimat i została zamieniona w „Salę Wróżb”. Były wróżby i przepowiednie. Dzieci z humorem przyjęły czasem śmieszne a czasem bardzo obiecujące wróżby. Dowiedzieliśmy się, co nas czeka w niedalekiej i bliższej przyszłości (m.in.kto musi uważać na zdrowie, kogo czeka niespodzianka, kto otrzyma prezent oraz jaki będzie miał zawód). Było czarowanie z magicznych gwiazdek, tajemniczych kubków czy kwiatów w kuli. Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one nam wiele radości i były okazją do wspólnej zabawy. Ten magiczny dzień wróżb i czarów bardzo spodobał się dzieciom szczególnie, że miały również zabawę przy dźwiękach wesołej muzyki.

Magdalena Szulik

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności